W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na IX Ogólnopolski Maraton Kolarski MTB

02.09.2022

Już w najbliższą niedzielę, 4 września, w Kraśniku odbędzie się IX Ogólnopolski Maraton Kolarski MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki „Wybieram kolarstwo – wykluczam nałogi”. W zawodach mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli. Ich głównym organizatorem jest Klub Sportowy „Racing Team Kraśnik”, natomiast jednym z parterów – Powiat Kraśnicki.

Na plakacie, w jego górnej części, figuruje zdjęcie jadących kolarzy. Od góry znajdują się napisy: IX Ogólnopolski Maraton Kolarskiego MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki, Kraśnik, 4 września 2022, Plac za Centrum Kultury i Promocji, Organizatorzy: Minister Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Lubelskiego, Burmistrz Kraśnika, Starosta Kraśnicki, Klub Sportowy Racing Team Kraśnik, Program zawodów, 7:00-9.30 zapisy w Biurze/Brak opłaty startowej, 9:30 odprawa techniczna, 9:40 ustawienie uczestników w sektorach, 10:00 start ostry maratonu Profi, 10:10 start ostry maratonu Mini, 10:15 start familijny dzieci (6-9, 10-12 lat), Biuro organizacji zawodów 607 817 780, Zapisy na stronie: www. protimer.pl. Poniżej, w dolnej części plakatu, znajdują się loga współorganizatorów, sponsorów i partnerów medialnych

Celem organizowanej cyklicznie imprezy jest m.in. promocja kolarstwa, zwiększenie aktywności fizycznej i stworzenie możliwości rywalizacji sportowej. Udział w zawodach jest bezpłatny.


Start i meta wyścigu zlokalizowane są za Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, Al. Niepodległości 44. Trasa jest niezmienna od lat i przebiega po terenach leśnych. Organizatorzy zaplanowali 3 dystanse: 60 km, 30 km i 3 km dla dzieci. Pierwszy start odbędzie się o godzinie 10:00.

Dla najlepszych kolarzy we wszystkich kategoriach wiekowych przewidziane są nagrody rzeczowe. Pierwszych 300 zawodników, którzy zameldują się na mecie, otrzyma pamiątkowe medale, natomiast wszystkie dzieci biorące udział w wyścigu – upominki. Ponadto dla wszystkich uczestników zaplanowany jest posiłek oraz napoje regeneracyjne na trasie.
Zawody organizowane będą zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Kolarskiego.
 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w wyścigu.

M.S.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}