W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wojewódzki sukces siatkarzy plażowych z ,,Górki’’

14.06.2022

W dniu 8 czerwca na obiektach sportowo – rekreacyjnych w Świdniku została rozegrana Wojewódzka Licealiada w piłce siatkowej plażowej chłopców. O tytuł najlepszej drużyny w województwie lubelskim rywalizowało sześć szkół średnich: z Lublina, Białej Podlaskiej, Świdnika, Dęblina, Krasnegostawu oraz Kraśnika, które zostały wyłonione w zawodach rejonowych.

Trzyosobowa reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku stojąca na boisku do siatkówki plażowej, prezentująca zwycięskie medale, puchar i dyplom

Zawodnicy reprezentujący Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku („Górka”) trafili do bardzo trudnej i wymagającej grupy. Zwycięstwa z Białą Podlaską oraz ze Świdnikiem otworzyły naszej drużynie możliwość gry o złote medale.

W finale „Górka” pokonała drużynę z Lublina i tym samym zdobyła pierwszy raz w historii szkoły złoty medal w siatkówce plażowej w kategorii chłopców. W zwycięskim składzie zagrali: Adam Skica, Sebastian Mikusek, Stanisław Włodarczyk. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego pan Robert Podwiązka.

Więcej informacji oraz zdjęć z znaleźć można na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku: www.1lo.krasnik.pl.

Gratulujemy.

M.S.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}