W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trwa nabór wniosków o współorganizację imprez sportowych

12.09.2022

Zapraszamy do składania wniosków o współorganizację imprez sportowych o charakterze ponadgminnym do projektu budżetu Powiatu Kraśnickiego na 2023 rok.

Grafika przedstawia niebieskie tło, na którym znajduje się Herb Powiatu Kraśnickiego wraz z podpisem. Herb na czerwonym tle przedstawia połowę srebrnego jelenia ze złotą koroną na szyi, pod nim znajdują się trzy zwężające się w dół srebrne wręby (białe pasy).

Termin składania wniosków upływa z dniem 30 września 2022 roku. Formularze należy składać na każdą imprezę oddzielnie.


Szczegółowe informacje w sprawie warunków otrzymania środków finansowych na organizację imprez sportowych uzyskać można w Wydziale Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Al. Niepodległości 20, pok. 205, tel.: (81) 8261791.


Poniżej wzór wniosku o współorganizację imprezy sportowej.

M.S.

Materiały

Wniosek o współorganizację imprezy sportowej
Wniosek​_o​_współorganizację​_imprezy​_sportowej.pdf 0.11MB
{"register":{"columns":[]}}