W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczeń kraśnickiego SMS z medalem Mistrzostw Polski

06.05.2022

W dniach 29 – 30 kwietnia 2022 roku w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach styl wolny. Na starcie stanęło 135 zawodników z 52 klubów z całego kraju, w tym zapaśnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Suples” w Kraśniku (LUKS „Suples” w Kraśniku).

Na zdjęciu od lewej stoją obok siebie: Bartłomiej Flis, trener Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Suples" w Kraśniku Damian Jakóbczyk oraz Hubert Gajewski. Znajdują się oni na hali sportowej. Bartłomiej Flis ma zawieszony na szyi medal, a w ręku trzyma dyplom.

Ze srebrnym medalem mistrzostw w kategorii wagowej do 57 kg powrócił mieszkaniec gminy Zakrzówek –  Bartłomiej Flis. Dla tego młodego zawodnika to już trzeci medal rangi mistrzowskiej. Hubert Gajewski, mieszkaniec Kraśnika, zajął 5 miejsce w kategorii wagowej do 125 kg.

Warto podkreślić, że obaj zawodnicy LUKS „Suples” Kraśnik są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kraśniku.

M.S.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}