W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powalczą o tytuł mistrza powiatu kraśnickiego w szachach

27.10.2022

W dniu 19 listopada br. d godz. 10:00 w Szkole Podstawowe w Wilkołazie rozpocznie się „XXII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Kraśnickiego”. W ramach turniej zostaną wyłonieni najlepsi szachiści w kat. seniorów i juniorów do 18 lat.

Grafika przedstawia niebieskie tło, na którym znajduje się Herb Powiatu Kraśnickiego wraz z podpisem. Herb na czerwonym tle przedstawia połowę srebrnego jelenia ze złotą koroną na szyi, pod nim znajdują się trzy zwężające się w dół srebrne wręby (białe pasy).

Organizatorami mistrzostw są: Klub Sportowy „Unia Wilkołaz”, Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Urząd Gminy Wilkołaz oraz Szkoła Podstawowa w Wilkołazie.

Turniej zostanie rozegrany w konkurencji indywidualnej w oparciu o przepisy gry dla szachów szybkich. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o turnieju poniżej.

M.S.

Materiały

Zaproszenie
Zaproszenie.pdf 0.17MB
Regulamin turnieju
Regulamin.pdf 0.10MB
Zgoda rodzica
Zgoda​_rodzica.pdf 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}