W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Weź udział w III Ogólnopolskim Konkursie Testowym z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym

Ogólnopolski konkurs testowy KRUS - informacja

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs przebiega pod patronatem medialnym TVP INFO.

Konkurs dotyczy zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych i szkodliwych substancji chemicznych, np. środków ochrony roślin, nawozów, paliw itp. Ma na celu upowszechnianie wśród rolników Zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a w konsekwencji ograniczenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników.

Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników.

  1. dział w Konkursie wymaga:
  1. zarejestrowania się na stronie bezpieczenstwo.krus.gov.pl i wypełnienia formularza poprzez podanie następujących danych:
  1. imienia i nazwiska;
  2. numeru UNO (Unikalny Numer Osoby objętej ubezpieczeniem w KRUS - znajduje się na korespondencji wysyłanej do ubezpieczonego);
  3. adresu e-mail;
  4. nazwy Użytkownika;
  5. hasła do logowania.

 

Regulamin konkursu

Materiały

Regulamin konkursu
Regulamin​_konk​_online​_2022​_ost.docx 0.52MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}