W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa ul. Garwolińskiej w Łaskarzewie - utrudnienia w ruchu

Zmiana organizacji ruchu - Łaskarzew

Utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w związku z podpisaniem umowy z Wykonawcą robót na przebudowę ul. Garwolińskiej w m. Łaskarzew wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych - Edycja II

w okresie od m-ca listopada 2022 roku  do m-ca września 2023 roku
będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych na ulicach:
Kościuszki, Rynek Duży, Garwolińskiej w Łaskarzewie.

Roboty drogowe i kanalizacyjne będą realizowane etapami ze względu na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu.

Czasowa organizacja ruchu - od 14.11.2022

Wobec powyższego prosimy o stosowanie się do zatwierdzonej i uzgodnionej ze wszystkimi organami czasowej organizacji ruchu, która będzie obowiązywała od dnia 14.11.2022 r.

W szczególności prosimy o nie pozostawianie pojazdów w strefie prowadzonych robót, które będą blokowały ruch pojazdów budowy.

W przypadku mieszkańców ul. Garwolińskiej dojazd do posesji będzie możliwy zgodnie ze wskazaniami kierujących ruchem pracowników wykonawcy robót posiadających wymagane uprawnienia. Dojazd służb ratowniczych i do obiektów użyteczności publicznej również będzie możliwy w zależności od etapu wykonywanych robót.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie, że dobro ogółu mieszkańców jest celem nadrzędnym, a kompleksowa przebudowa ulicy Garwolińskiej przyczyni się w znaczny sposób do poprawy bezpieczeństwa użytkowników i estetyki miasta Łaskarzew.

Zgłaszanie uwag w sprawie utrudnień

Wszelkie uwagi w sprawie utrudnień w ruchu lub konieczności zmiany w organizacji ruchu prosimy zgłaszaćw formie elektronicznej pod adres: pzd@poczta.fm,

telefonicznie tel. 25 685 26 00,

osobiście w siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg w Garwolinie ul. Mazowiecka 26, 08-400 Garwolin pokój nr 213 lub 208 w godz. 7.00-15.00

lub bezpośrednio do Wykonawcy robót tel. 502 465 847.

Pełna treść komunikatu

Materiały

Komunikat - ul. Garwolińska w m. Łaskarzew
Komunikat​_-​_ul​_Garwolińska​_w​_m​_Łaskarzew.docx 0.08MB
{"register":{"columns":[]}}