W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Seminarium online (webinarium) dla seniorów oraz ich opiekunów pn. „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”.

webinarium dla seniorów

Webinarium organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Minister do spraw Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji. Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza zgłoszeniowego:
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89103&p_id=18

Ponadto, UKNF prowadzi kampanię informacyjną pn. „Cyberoszustwa inwestycyjne”, poświęconą bezpieczeństwu w intrenecie, której materiały można znaleźć pod linkiem:
https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/kampanie_informacyjne/cyberoszustwa_inwestycyjn

{"register":{"columns":[]}}