W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pochówek dzieci martwo urodzonych

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

W dniu 14 października 2023 r. na Cmentarzu Komunalnym w Szczecinku odbędzie się pochówek dzieci martwo urodzonych w okresie od IV do X 2023 r.
Pogrzeb będzie miał charakter ekumeniczny i rozpocznie się o godzinie 1300 w Kaplicy Cmentarnej, skąd kondukt pogrzebowy przejdzie do Grobu Dzieci Utraconych – miejsca, w którym zostanie złożona urna z prochami.
Uroczystości pogrzebowe poprzedzone będą Mszą Świętą o godzinie 1200 w Kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku

{"register":{"columns":[]}}