W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Transport na szczepienia

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Burmistrz Miasta Chodzieży organizuje bezpłatny transport do punktu szczepień przeznaczony dla osób które:
- posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym;
- mają trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze, niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)
Osoby chcące skorzystać z transportu organizowanego mogą się zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-15.00 za pośrednictwem infolinii: 697 988 021

Oprócz niekwestionowanej korzyści dla zdrowia, życia swojego i innych osoby zaszczepione mają swój wkład w rozwój gminy i naszej społeczności, a szczepienia przeciw Covid-19 to najlepszy teraz sposób na zakończenie pandemii. Tylko zbiorowa odporność pozwoli nam na powrót do normalności.

{"register":{"columns":[]}}