W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rady Osiedla

W dniach 1-14 lipca 2022 roku odbyły się wybory do Rad Osiedli Miasta Chełm na kadencję 2022-2026.

RADA OSIEDLA "ŚRÓDMIEŚCIE"

Przewodniczący - Łukasz Krzywicki

Adres do korespondencji: ul. Jadwigi Młodowskiej 5a, 22-100 Chełm (z dopiskiem Rada Osiedla Śródmieście)

Adres e-mail: lukasz.krzywy@gmail.com

Skład:

1. Anna Ceglińska

2. Andrzej Dejnas vel Denek

3. Barbara Iwańska

4. Piotr Jabłoński

5. Marta Korona

6. Anna Korszla

7. Tomasz Kozłowski

8. Anna Krzywicka

9. Marek Krzywicki

10. Eliza Krzywicka – Socha

11. Zbigniew Mucha

12. Magdalena Paluch

13. Piotr Puźniak

14. Krzysztof Tomasik

15. Jakub Wątrobiński

16. Barbara Zajączkowska

RADA OSIEDLA "DYREKCJA DOLNA"

Przewodniczący - Andrzej Stachniuk

Adres do korespondencji: Biuro Rady Miasta, ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm (z dopiskiem Rada Osiedla Dyrekcja Dolna)

Adres e-mail: andrzej_stachniuk@interia.eu

Skład:

1. Andryszczuk Emilia

2. Awtoniuk Regina

3. Bielecki Sebastian

4. Bronisz Wiesława

5. Dmuch Józef

6. Drygalewicz Maria

7. Kilar Kinga

8. Kilar Piotr

9. Machowicz Irena

10. Machowicz Mateusz

11. Mękal Iwona

12. Rożek Edyta

13. Sawicki Ryszard

14. Szadziuk Piotr

15. Śliwa Mariusz

16. Żołnacz Wojciech

RADA OSIEDLA "REJOWIECKA"

Przewodnicząca - Paulina Przybylska

Adres do korespondencji: Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, ul. Rejowiecka 76 (z dopiskiem Rada Osiedla Rejowiecka)

Adres e-mail: rejowiecka.wlodawska@gmail.com

Skład:

1. Dembska Ilona

2. Farfos Barbara

3. Grabczuk Dariusz

4. Grabczuk Iwona

5. Kosiniec Andrzej

6. Kosiniec Anna

7. Lenart Tomasz

8. Mrozowska Bronisława

9. Oleszczuk Elżbieta

10. Paca Elżbieta

11. Przybylski Kamil

12. Rząsowska Stanisława

13. Siądecka Wioletta

14. Tywoniuk Marian

15. Wieliczko Mariusz

16. Zaborski Piotr

RADA OSIEDLA "ZACHÓD"

Przewodnicząca - Katarzyna Rot

Adres do korespondencji: Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Synów Pułku 15, 22-100 Chełm (z dopiskiem Rada Osiedla Zachód)

Adres e-mail: o.zach.chelm@gmail.com

Skład:

1. Adamiec Arkadiusz

2. Cieślak - Wybacz Maria

3. Gierun Alina

4. Gierun Zdzisław

5. Gumienny Krystian

6. Hawryluk Ewa

7. Hnidec Agnieszka

8. Hnidec Dorota

9. Krajewska Bożena

10. Łańcucki Tadeusz

11. Nawrocka Monika

12. Siatka Mariusz

13. Werszler Jacek

14. Wnukowska Mariola

15. Wnukowski Łukasz

16. Zaborek – Janczak Sylwia

RADA OSIEDLA "DZIAŁKI"

Przewodniczący - Roland Kurczewicz

Adres do korespondencji: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15, 22-100 Chełm (z dopiskiem Rada Osiedla Działki)

Adres e-mail: rodzialki@gmail.com

Skład:

1. Błaszczuk – Mech Agnieszka

2. Błaszczuk Teresa

3. Borys Elżbieta

4. Kalisio Marek

5. Kazimierczak Tomasz

6. Kurczewicz Sylwia

7. Kuryś Ireneusz

8. Langiewicz Katarzyna

9. Nowak Adrian

10. Podgórska Małgorzata

11. Rybak Radosław

12. Szajner Sławomir

13. Szarkowska Zofia

14. Szpejda Mariusz

RADA OSIEDLA "SŁONECZNE"

Przewodnicząca - Elżbieta Pendrak

Adres do korespondencji: Biuro Rady Miasta, ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm (z dopiskiem Rada Osiedla Słoneczne)

Adres e-mail: elapendrak@interia.pl

Skład:

1. Daciukowski Jerzy

2. Frańczak Anna

3. Gralewicz Urszula

4. Graniczka Jerzy

5. Karczmarski Ryszard

6. Kowalczuk Dorota

7. Kowalska Katarzyna

8. Kukla Ewa

9. Olejko Małgorzata

10. Ostrowski Dariusz

11. Romaniuk Monika

12. Senderski Leszek

13. Skarbek Waldemar

14. Stocka Elżbieta

15. Śniadówka Dariusz

16. Zalewska Barbara

RADA OSIEDLA "KOŚCIUSZKI"

Przewodnicząca - Marta Twardowska-Król

Adres do korespondencji: Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm (z dopiskiem Rada Osiedla Kościuszki)

Adres e-mail: rokosciuszki@op.pl

Skład:

1. Bielecka Joanna

2. Derkacz Elżbieta

3. Jatczak Janina

4. Kasprzak Wiktor

5. Kosa Agnieszka

6. Kosa Mariusz

7. Król Grzegorz

8. Kudła Janina

9. Lewandowska Agnieszka

10. Magdziarz– Orłowska Agnieszka

11. Moradewicz – Paszko Ewa

12. Pietrzykowska Marta

13. Sokół Andrzej

14. Stańkowska Renata

15. Symoniuk Andrzej

16. Szyszkowska Klaudia

17. Werema Paweł

18. Wojciechowska Danuta

RADA OSIEDLA "XXX-LECIE"

Przewodniczący oraz Rada Osiedla nie zostali wybrani ze względu na niewystarczającą frekwencję podczas spotkania wyborczego.

RADA OSIEDLA "DYREKCJA GÓRNA"

Przewodniczący oraz Rada Osiedla nie zostali wybrani ze względu na niewystarczającą frekwencję podczas spotkania wyborczego.

RADA OSIEDLA "CEMENTOWNI"

Przewodniczący oraz Rada Osiedla nie zostali wybrani ze względu na niewystarczającą frekwencję podczas spotkania wyborczego.

Materiały

Wykaz ulic osiedlowych
Wykaz​_ulic.pdf 0.07MB
{"register":{"columns":[]}}