W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Konsultacje społeczne

W dniach 24 listopada-7 grudnia 2021 roku odbywają się konsultacje społeczne dotyczące zmiany granic administracyjnych miasta Chełm.

Konsultacje są prowadzone w formie on-line za pośrednictwem specjalnie dedykowanej platformy internetowej, na której znajdują się wszystkie szczegółowe informacje dotyczące całego procesu. Link do platformy znajduje się TUTAJ.

Dla osób, które nie mają dostępu do internetu lub komputera Urząd Miasta Chełm przygotował specjalne stanowiska. Przypisani do nich pracownicy pomogą uzupełnić ankietę i zrealizować proces konsultacji społecznych.

Punkty konsultacyjne znajdują się:

1) Urząd Miasta Chełm, ul. Lubelska 65 (w godzinach od 7:30 do 15:30),

2) Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie, ul. Partyzantów 40 (w godzinach od 7:30 do 15:30),

3) Chełmski Dom Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 (w godzinach od 8:00 do 16:00).

 

{"register":{"columns":[]}}