W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

"Chełm z Ukrainą" – zbiórka pieniężna/ "Хелм з Україною" - збір грошей

Pomoc Ukrainie - zbiórka

Ruszyła zbiórka na rzecz miast partnerskich Chełma – Kowla i Łucka. Jej inicjatorami są przedstawiciele chełmskiego samorządu: Prezydent Miasta Chełm oraz Radni Rady Miasta Chełm.

Nasze miasta partnerskie w wyniku rosyjskiej agresji na Ukrainę znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Pozostajemy w stałym kontakcie z ich włodarzami, którzy przekazują nam informacje dotyczące aktualnego zapotrzebowania. Wśród niezbędnych artykułów, tylko na ten moment, znajdują się m. in. odzież i sprzęt taktyczny, nosze, śpiwory, materace oraz różnego rodzaju materiały medyczne. Szczegółowy wykaz znajduje się TUTAJ.

Na pierwszy rzut oka kwota, którą planujemy uzbierać wydaje się być gigantyczna, jednak już teraz zdajemy sobie sprawę, że ze względu na skalę działań wojennych, zapotrzebowanie na naszą pomoc będzie coraz większe. Właśnie dlatego musimy zadziałać prewencyjne i być przygotowanym pod kątem organizacyjno-finansowym na wszelkie okoliczności.

Pierwsze dni wojny na Ukrainie pokazały prawdziwą siłę i jedność Chełmian, którzy w obliczu tragedii naszych sąsiadów, okazali im realnie wsparcie i wszelką możliwą pomoc. Nie możemy na tym poprzestawać!

Zbiórka jest dostępna pod adresem: CHEŁM Z UKRAINĄ

{"register":{"columns":[]}}