W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ANESTEZJOLOGIA

ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII

KONTAKT

Tel. 22 579 52 59  7:30-7:30

E-mail: oit@stocer.pl

 

PERSONEL

Ordynator: Lek. Rafał Wojdacz

W Oddziale pracują Lekarze Specjaliści w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.

 

ŚWIADCZENIA

Oddział dysponuje pięcioma stanowiskami intensywnej terapii, służącymi do leczenia Pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Oddział umożliwia leczenie Pacjentów z objawami niewydolności centralnego układu nerwowego, układu oddechowego, układu krążenia i nerek, powstałymi w następstwie urazu wielonarządowego i wielomiejscowego, uogólnionej infekcji, po nagłym zatrzymaniu krążenia i skutecznej resuscytacji, w przypadku ostrego zapalenia trzustki, zaburzeń elektrolitowych, zatruć i po rozległych operacjach chirurgicznych.

Zespół Lekarski Oddziału Anestezjologii wykonuje znieczulenia ogólne, znieczulenia przewodowe, blokady splotów i nerwów obwodowych w chirurgii ogólnej i ortopedii, znieczulenia ogólne dożylne do zabiegów endoskopowych i kardiowersji elektrycznej, prowadzi resuscytacje krążeniowo-oddechowe. 

Zespół Lekarski Oddziału Intensywnej Terapii wykonuje procedury diagnostyczne i terapeutyczne, między innymi: kardiowersje elektryczne, kaniulacje centralnych naczyń żylnych, kaniulacje tętnic, terapie nerkozastępcze, plazmaferezy, bronchoskopie, tracheostomie przezskórne, prowadzi resuscytacje krążeniowo-oddechowe.

 

 

{"register":{"columns":[]}}