W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Skorzystaj z darmowej sieci WIFI4EU w Gminie Wymiarki

Zdjęcie przedstawiające architekturę miasta z napisem WiFi4EU

Gmina Wymiarki zakończyła realizację umowy dotyczącej budowy sieci bezprzewodowego darmowego dostępu do Internetu w miejscach publicznych.

W ramach projektu wykonaliśmy sieć hot spotów z bezpłatnym dostępem do Internetu w miejscach użyteczności publicznej.
Oto wspomniane lokalizacje:
Urząd Gminy Wymiarki i okolice
Szkoła Podstawowa w Wymiarkach i okolice placówki
Szkoła Podstawowa w Witoszynie i okolice placówki
 
Jak można skorzystać z darmowego WiFi?
Należy wyszukać w telefonie sieć o nazwie WiFi4EU i zalogować się (do logowania nie jest potrzebne żadne hasło). Wówczas zostanie otwarte okno przeglądarki, w którym udostępniony jest regulamin. Należy się z nim zapoznać i zaakceptować, a następnie kliknąć „Zaloguj”.
 
Inwestycja powstała w ramach projektu WIFI4EU. Koszt przedsięwzięcia wynosi 15 tysięcy euro, czyli ponad 60 tys. zł i jest w 100 procentach finansowany ze środków Unii Europejskiej. Zachęcamy do użytkowania i życzymy przyjemnego serfowania po sieci!

{"register":{"columns":[]}}