W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w dniu 21.06.2024 r.

Kursy autobusu  na zakończenie roku szkolnego

 21 czerwca 2024r.

     

 

 

 
 

I kierunek (przedszkolaki, uczniowie klas I-III)

Silno M.- 6:40

Silno M (obok krzyża) - 6:45 

Lutynka I - 6:52

Lutynka II - 6:55

Szkoła Wymiarki - 7:05

 

II kierunek (przedszkolaki, uczniowie klas I-III)

Witoszyn G. świetlica - 7:20

Witoszyn obok kościoła - 7:25

Witoszyn – 7:30

Witoszyn szkoła - 7:35

Wymiarki centrum - 7:40

Wymiarki szkoła - 7:45

 

8:00 apel - przedszkole

09:00 apel - klasy I-III

Spotkania w klasach z wychowawcami

 

Powroty przedszkole i klasy I- III:

I kurs kierunek Lutynka, Silno M. - 11:00

II kurs kierunek Witoszyn G., Witoszyn - 11:40

 

 

I kierunek (uczniowie klas IV-VIII)

Silno M.- 9:30

Silno M (obok krzyża) - 9:40 

Lutynka I - 9:47

Lutynka II  - 9:50

Szkoła Wymiarki - 10:00

Wymiarki centrum - 10:03

Szkoła Witoszyn - 10:08

 

II kierunek (uczniowie klas IV-VIII)

Lubieszów - 10:20

Witoszyn G. świetlica - 10:35

Witoszyn obok kościoła - 10:40

Witoszyn - 10:45

Witoszyn szkoła - 10:50

 

11:00 apel - klasy IV-VIII

Spotkania w klasach z wychowawcami

 

Powroty klasy IV-VIII:

I kurs kierunek Lutynka, Silno M. - ok. 13:00

II kurs kierunek Witoszyn G., Witoszyn - ok. 13:30

{"register":{"columns":[]}}