W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na kino parkowe

04.08.2022

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl serdecznie zaprasza na szóstą edycję Letniego Kina Parkowego w Świerklańcu. Jak każdego roku spotykamy się w parkowym amfiteatrze, aby obejrzeć filmy w plenerze. Na ekranie dwa głośne tytuły.

Plakat promujący kino parkowe w Świerklańcu - treść w artykule

W tegorocznej edycji przygotowaliśmy dwa filmy:

  • 14 sierpnia amerykańską komedię "Pies" ze znanym i cenionym przez wielu aktorem Channingiem Tatumem w roli głównej. Film miał swoją premierę w 2022 roku. Były komandos nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Wojskowy pod opiekę dostaje owczarka belgijskiego Lulu o bogatej historii służby wojskowej. Nie będzie łatwo, bo delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem...
  • 15 sierpnia francuski film przygodowy dla całej rodziny pt. "Chłopiec z chmur". Opowiada historię chłopca, który przez swojego ojca ornitologa zostaje skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami. Przywiązuje się jednak do skrzydlatych przyjaciół coraz bardziej i jest w stanie zrobić dla nich rzeczy wprost niewyobrażalne.

Seanse rozpoczną się o godz. 21:00, tuż po zakończeniu pokazów mappingowych na fasadzie Pałacu Kawalera.

Wideo

{"register":{"columns":[]}}