W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wizyta Mikołaja i jarmark świąteczny w świerklanieckim parku

25.11.2021

Wójt gminy Świerklaniec Marek Cyl, Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu oraz sołtysi i rady sołeckie serdecznie zapraszają na spotkanie z Mikołajem w bajecznej scenerii zabytkowego parku w Świerklańcu. Mikołaj odwiedzi Świerklaniec w niedzielę 5 grudnia 2021 roku.

Spotkanie z Mikołajem plakat - tekst w treści artykułu

O godz. 15:00 dla najmłodszych wystąpi Bernadeta Kowalska i jej Przyjaciele z programem pod tytułem „WSZYSTKIE DZIECI WIERZĄ W TO…”.
W tym dniu zaplanowano atrakcje nie tylko dla dzieci. Organizatorzy zapraszają całe rodziny na jarmark świąteczny przy Pałacu Kawalera. Będzie można kupić świąteczne ozdoby, smakołyki i rękodzieło. W chłodny grudniowy dzień będzie można także napić się dobrej kawy, herbaty, gorącej czekolady i grzańca. Będzie smaczny żurek, kiełbasa oraz słodkości. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jarmark pod Pałacem Kawalera rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 18:00. Do zobaczenia!

{"register":{"columns":[]}}