W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na szkolenie dla hodowców drobiu: Wysoce zjadliwa grypa ptaków

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Urząd Gminy Somianka przekazuje informację Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie, że dnia 27 stycznia 2023 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie w sali konferencyjnej nr 8b odbędzie się szkolenie dla hodowców drobiu na temat: „Wysoce zjadliwa grypa ptaków”. Szkolenie obejmować będzie zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się wysoce zjadliwej grypy ptaków, drogi zakażeń oraz obowiązujące wymogi w zakresie bioasekuracji i sposoby zabezpieczenia gospodarstw utrzymujących drób.

{"register":{"columns":[]}}