W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najlepszy Czytelnik 2021 roku

Jak co roku wyłoniono Najlepszych Czytelników Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance oraz Filii Bibliotecznej w Popowie Kościelnym

Na zdjęciu są dyplomy dla najlepszych czytelników, format A4, u góry artystyczny napis dyplom, na dyplomach położone są książki, Jedwabnik autor Robert Galbrath - okładka czerwona na dole, na śrdoku brązowym kolorem narysowana postać mężczyzny w wąskim przejściu między murami dwóch budynków. Druga książka Colin Fulconer Harem Sulejmana, okładka przedstawia młodą kobietę o rudych włosach, w turkusowej sukience, ze złotym naszyjnikiem, po lewej stronie, tak że widać część głowy od ust w dół do pasa, trzecia książka autor Grzegorz Kasdepke, tytuł częściowo zakryty przez czwartą książkę, Bon czy. Ksiązka koloru czerwonego żółtymi literami imię i nazwisko autora. Czwarta książka Bogna Ziembicka Miłość w cieniu wielkiej wojny. Panie na Koborowie, brązowa na okładce kobieta w sukni z około XIX wieku stojąca tyłem przy rozłożystym drzewie nad jeziorem lub rzeką

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż wyłoniliśmy Najlepszych Czytelników Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance oraz Filii Bibliotecznej w Popowie Kościelnym. Są to osoby, które systematycznie przychodziły do biblioteki w Somiance i Popowie Kościelnym w 2021 roku i wypożyczyły największą ilość książek.

Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach wiekowych: od malucha do szóstoklasisty, gimnazjalista/student, osoba dorosła.

Zaszczytny tytuł otrzymały następujące osoby:

Biblioteka w Somiance:
Piotr Piwowarski (67 książek)
Pani Joanna Czarnowska (50 książek)
Pan Włodzimierz Puchalski (249 książek)

Filia Biblioteczna w Popowie Kościelnym:
Aleksander Klukowski ( 58 książek)
Pani Joanna Czarnowska ( 15 książek)
Pani Aleksandra Kalinowska ( 45 książek)
Laureatom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszej tak owocnej przyjaźni z książką!
 

{"register":{"columns":[]}}