W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wykaz - działka do oddania w użyczenie

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wójt Gminy Sawin przeznacza do oddania w użyczenie na czas nieokreślony działkę Nr 363/1 o pow. 0.06 ha KW LUIC/00036952/1 położoną w Łukówku obręb Łukówek.
Funkcja nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego: teren dla potrzeb usług 68 UK. Użyczenie nieodpłatne dla OSP Łukówek na cele prowadzenia działalności statutowej — budowa garażu.
Opis nieruchomości:
Działki Nr 363/1 ma kształt regularny z dostępem do drogi. Sąsiedztwo dobre , w kompleksie gruntów rolnych i zabudowy mieszkaniowej oraz usługowej.
Wykaz podano do publicznej wiadomości na okres 21 dni.

Materiały

Wykaz działki do oddania
050720240001.pdf 0.38MB
{"register":{"columns":[]}}