W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

22.09-1.10 br. akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie 22 września - 1 października 2022 roku jesiennej akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. W załączeniu pełna informacja Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii.

Uwaga: wykładana przynęta wydaje specyficzny zapach, zawiera wewnątrz aluminiowo-plastikowy pojemnik z płynną szczepionką, której działanie skierowane jest wyłącznie na lisy. W okresie trwania akcji i przez 14 dni po jej zakończeniu zaleca się na terenach objętych szczepieniem trzymanie w zamknięciu mięsożernych zwierząt domowych, a ponadto wstrzymanie się od polowań.

Materiały

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanej akcji szczepienia lisów wolnożyjących
Uwaga​_akcja​_szczepienia​_lisów​_wolno​_żyjących​_22092022​_-​_1102022.pdf 0.40MB
{"register":{"columns":[]}}