W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiana terminu konsultacji

białe tło ramka niebieska ramka dookoła wewnątrz ramki niebieski napis informacja powyżej w niebieskim kole niebieska literka i

Lokalna Grupa Działania “Trygon-Rozwój i Innowacja” informuje o zmianie terminu spotkania konsultacyjnego ze społecznością lokalną Gmin Boguchwała, Lubenia i Świlcza. W związku
z wydłużającym się terminem oczekiwania na ogłoszenie konkursu na wybór LSR, wiążący się z brakiem ostatecznych dokumentów konkursowych oraz obowiązujących wytycznych MRiRW, LGD nie ma możliwości opracowania projektu LSR w wersji ostatecznej, gotowej do zaprezentowania mieszkańcom obszaru objętego LSR.

Zaplanowane spotkanie na dzień 23 lutego 2023r. w Boguchwale zostaje przeniesione na 20 kwietnia 2023r w sali Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale.

Program spotkania 20.04.2023r.

1Rozpoczęcia spotkania, przywitanie przybyłych  mieszkańców, podpisanie listy obecności.
2. Prezentacja gotowego projektu LSR.
3. Dyskusja i możliwość wyrażania opinii dotyczących LSR
4. Zakończenie spotkania

{"register":{"columns":[]}}