W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat dotyczący wdrożenia działania priorytetowego w miejscowości Giedlarowa, Dębno i Brzóza Królewska

Dach samochodu na którym znajdują się migające światła policyjne w kolorze niebieskim. Na środku lamp jest umieszczony napis "POLICJA"

Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku informuję, że w ramach realizacji planu priorytetowego dotyczącego zjawiska gromadzenia się młodzieży realizowanego przez dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku w rejonie:

  • placu zabaw w Giedlarowej (rejon byłego SKR),
  • Szkoły Podstawowej w Dębnie i przyległego jej placu zabaw,
  • zalewu wodnego z kompleksem wypoczynkowym, placem zabaw oraz siłownią plenerową w Brzózie Królewskiej,

co wiąże się ze spożywaniem alkoholu, dewastacją mienia, zaśmiecaniem terenu oraz zakłócaniem porządku publicznego mieszkańców podjęte zostały działania mające na celu ograniczenie występowania zagrożenia i poprawy bezpieczeństwa. 

Jednocześnie zwraca się z prośbą o przestrzeganie przepisów Kodeksu Wykroczeń i Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi.

Na wniosek mieszkańców wzmożone zostaną patrole policji szczególnie w rejonach powyżej opisanych.

 

{"register":{"columns":[]}}