W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dnia Gminy Leżajsk 2022

03.06.2022

Gmina Leżajsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk organizują kolejną edycję Dni Gminy Leżajsk, które w bieżącym roku odbędą się w Giedlarowej w dniach 3-5 czerwca

Plakat związany z Dniami Gminy Leżajsk 2022. W tle zdjęcie z lotu ptaka miejscowości Giedlarowa, na którym widnieją budynki wsi. Na plakacie znajduje się harmonogram wydarzeń oraz informacja o organizatorach, pomocy w organizacji, sponsorach oraz patronacie medialnym.

Już w piątkowy wieczór zapraszamy Państwa na koncert wokalno-fortepianowy Aleksandry i Mariusza Drzewickich w kościele w Giedlarowej. W sobotę na placu przy GOK w Giedlarowej, zaplanowano koncert ph. „Kultura Mieszkańcom”, w którym zaprezentują się liczne zespoły i soliści. Podsumowaniem drugiego dnia obchodów będzie premiera musicalu „Edith Piaf. Niczego nie żałuję” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego „Broadway” z Giedlarowej, a następnie zabawa taneczna. Kulminacyjnym punktem Dni Gminy będzie niedziela (5 czerwca) – na stadionie sportowym w Giedlarowej odbędą się Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło”, występ zespołu rockowego, a na finał - koncert Zespołu Golec uOrkiestra i pokaz sztucznych ogni.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}