W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wypełnij obowiązkową deklarację do CEEB

Urząd Gminy Łęczyce informuje, iż 30 czerwca br. mija termin złożenia deklaracji, dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Tekst "Wejdź na stronę www.ceeb.gov.pl i złóż deklarację on-line!" z narysowaną dłonią klikającą w link www.ceeb.gov.pl

Deklarację można złożyć w formie elektronicznej na stronie ceeb.gov.pl (poprzez swój profil zaufany, e-dowód, uwierzytelnienie przez bankowość elektroniczną) lub w formie papierowej bezpośrednio w Urzędzie.

Jednocześnie informujemy, iż przeprowadzona przez firmę GlobalEco inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy nie jest tożsama z wypełnieniem przez właściciela (zarządcę) nieruchomości obowiązku złożenia deklaracji.

W związku z powyższym informujemy, iż osoby które do tej pory nie wypełniły ustawowego obowiązku, zobowiązane są do niezwłocznego złożenia deklaracji, dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

Wideo

{"register":{"columns":[]}}