W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wstrzymanie ruchu na ulicy Długiej w Łęczycach

W związku z przygotowaniami i realizacją filmu informujemy, iż w dniu 18 lipca 2021 r. nastąpi czasowe wstrzymanie ruchu drogowego na ul. Długiej w Łęczycach.

Rysunek kamery na tle taśm filmowych
Plan prac filmowych:

6:00 - 8:00 – Przygotowania

8:05 - 9:00 - Realizacja 1 cz. sceny filmowej polegającej na przejeździe auta ul. Długą od mostu na Łebie do skrzyżowania z ul. Podgórną (w trakcie tej godziny mogą wystąpić utrudnienia przejazdu i wstrzymania ruchu drogowego na czas ujęcia trwającego 5-7 minut)

9:10 - 10:50 - Realizacja 2 cz. sceny filmowej polegającej na przejeździe auta ul. Długą od mostu na Łebie do skrzyżowania z ul. Podgórną (w trakcie tej godziny mogą wystąpić utrudnienia przejazdu i wstrzymania ruchu drogowego na czas ujęcia trwającego 5-7 minut)

11:05 - 12:00 - Realizacja 3 cz. sceny filmowej polegającej na przejeździe auta przez przejazd kolejowy w Łęczycach (w trakcie tej godziny mogą wystąpić utrudnienia przejazdu i wstrzymania ruchu drogowego na czas ujęcia trwającego 5-7 minut)

W trakcie trwania prac filmowych kierowaniem ruchem będą się zajmować wykwalifikowani pracownicy ochrony planu filmowego.

Zdjęcia odbywają się na podstawie zgody udzielonej Producentowi filmu przez Zarząd Drogowy Powiatu Wejherowskiego.

Mieszkańców Gminy przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za pomoc w realizacji filmu.