W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie w sprawie budowy odcinka drogi ekspresowej S6

Wójt Gminy Łęczyce informuje, że w dniu 08 listopada 2022 r. odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie projektowanej drogi krajowej na odcinku Lubiatowo – droga ekspresowa S6

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad odbędzie się:

8 listopada 2022 r. (wtorek) o godzinie 18.00

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łęczycach ul. Topolowa 1

Celem spotkań informacyjnych jest:

  • zaprezentowanie dwóch wariantów przebiegu osi drogi,
  • omówienie uwarunkowań związanych z tymi przebiegami trasy,
  • wysłuchanie Państwa opinii co do prezentowanych rozwiązań

Informujemy, że przedmiotem spotkania jest wyłącznie usytuowanie drogi. Skrzyżowania i drogi dojazdowe do przyległych nieruchomości będą projektowane w dalszym etapie i zaprezentowane mieszkańcom gmin na drugim spotkaniu informacyjnym w 2023 r.

W trakcie spotkania oraz po nim (w wyznaczonym terminie) będą mogli Państwo również w formie pisemnej przedstawić swoją opinię co do zaprezentowanych rozwiązań projektowych.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach mieszkańców oraz osoby posiadające nieruchmości na terenie gminy Łęczyce i Choczewo.

Rysunek przedstawiający oba warianty przebiegu drogi znajduje się w załączniku do pobrania na końcu artykułu.

Materiały

Plakat - spotkanie S6 z GDDKiA
Plakat​_-​_spotkanie​_S6​_z​_GDDKiA.pdf 0.98MB
{"register":{"columns":[]}}