W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koniec dotacji na wymianę źródeł ciepła w 2022 roku

Z dniem 10 czerwca 2022 r. zostaje wstrzymane przyjmowanie wniosków o przyznanie z budżetu Gminy Łęczyce dotacji na wymianie źródeł ciepła

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

Wójt Gminy Łęczyce informuje, iż zgodnie z §6 „Zasad przyznawania z budżetu Gminy Łęczyce dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji służących ochronie powietrza, polegających na wymianie źródeł ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Łęczyce”, które stanowią załącznik nr 1 do Uchwały nr VI/18/2019 Rady Gminy Łęczyce z dnia 27.02.2019 r., w związku z wyczerpaniem limitu środków finansowych przypadających na rok 2022,

z dniem 10.06.2022 r. zostaje wstrzymane przyjmowanie wniosków o przyznanie z budżetu Gminy Łęczyce dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji służących ochronie powietrza, polegających na wymianie źródeł ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Łęczyce.

{"register":{"columns":[]}}