W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Otwarty konkurs ofert

03.01.2022

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza podmioty działające w obszarach pożytku publicznego do składania ofert i uczestnictwa w otwartym konkursie ofert na realizację zadania z zakresu ochrony i promocji zdrowia na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Niebieski napis "ogłoszenie" i niebieska linia pozioma przy dolnej krawędzi grafiki. W tle fotografia budynku Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

Kryteria i procedura oceny ofert zostały określone w regulaminie konkursowym.

Oferty należy składać do 25 stycznia 2022 r. do godz. 15:00.

 

Materiały

Zarządzenie nr 527/2021 Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z dnia 31 grudnia 2021 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert i zatwierdzenia regulaminu konkursowego na realizację zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska
{"register":{"columns":[]}}