W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jak pozyskać dotację z Unii Europejskiej? - Gościniec 4 Żywiołów zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe

20.12.2021

Grafika podzielona pionowo na 4 części reprezentujące cztery obszary działania. Od lewej: złota łąka i las (Stryszów), rzeka płynąca przez zalesiony teren (Mucharz), stara chata, latarnia i kościół w tle (Lankorona), kapliczka pod dachem drzew (Kalwaria Zebrzydowska). Na środku logo LGD.

I moduł:
„Jak pozyskać dotację z Unii Europejskiej? Możliwości skorzystania z dofinansowania, realizacji projektów!

II moduł:
Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, realizacja i rozliczenie projektów w ramach inicjatywy LEADER PROW 2014-2020 realizowanej przez
LGD „Gościniec 4 żywiołów.”

Zakrzów - 20.10.2021 r. godz. 16:00
w biurze LGD Gościniec 4 Żywiołów, Zakrzów 175

Na spotkanie zapraszamy organizacje pozarządowe, kluby, stowarzyszenia z terenu LGD Gościniec 4 żywiołów, którzy są zainteresowani pozyskaniem dofinansowania za pośrednictwem LGD „Gościniec 4 żywiołów” w ramach PROW 2014-2020 na realizacje zaplanowanych działań w nadchodzących naborach grantowych.

Podczas spotkania omawiane będą min.

  • cele i założenia Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014 - 2020,
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej, procedury naborów wniosków, przebieg oceny i wyboru operacji.
  • realizacja projektów w ramach inicjatywy LEADER PROW 2014-2020 realizowanej przez LGD „Gościniec 4 żywiołów”,
  • możliwości skorzystania z dofinansowania

Przedstawione zostaną rodzaje operacji oraz ogólne założenia programu w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

Po spotkaniu zapraszamy na indywidualne doradztwo, możliwa będzie konsultacja opracowywanych wniosków oraz weryfikacja koniecznych załączników.

Informacje: lgd.gosciniec@gmail.com, tel. 33 843 62 18

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Spotkania współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-202

Materiały

Ogłoszenie o szkoleniu na stronie Gościńca 4 Żywiołów
{"register":{"columns":[]}}