W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Ekodoradca w Urzędzie Gminy Hażlach: informacja o konsultacjach

Plakat informujący o konsultacjach. Ekodoradca w Twojej Gminie. Informacja o konsultacjach. Punkt konsultacyjny: Urząd Gminy Hażlach, ul. Główna 57, 43-419 Hażlach. Logotypy: Śląskie. Przywracamy błękit, LIFE, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Województwo Śląskie, Aglomeracja Beskidzka.

W Gminie Hażlach we współpracy ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Beskidzka w Bielsku-Białej w ramach projektu zintegrowanego LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego, realizowanego przy dofinansowaniu z Programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, prowadzone są przez Ekodoradców konsultacje dla mieszkańców.

Dyżury stacjonarne odbywają się w wybrane środy w godzinach od 12.00 do 15.30 po wcześniejszym umówieniu konsultacji drogą telefoniczną.

Konsultacje telefoniczne oraz zapisy na dyżury stacjonarne będą są prowadzone w każdy poniedziałek od godziny 7.30 do godziny 15.30 pod numerami telefonicznymi 535 884 498 i 535 667 919 oraz 535 880 499.

Ekodoradca Stowarzyszenia Aglomeracji Beskidzkiej udzieli informacji o dostępnych formach wsparcia oraz dotacjach na wymianę źródeł ciepła, doradzi, jak podnieść efektywność energetyczną budynku i zaoszczędzić na ogrzewaniu, pomoże w doborze optymalnego ekologicznego źródła ciepła.

Na poniższym plakacie podano harmonogram dyżurów Ekodoradców w miesiącu marcu i kwietniu 2023 roku.

Materiały

Ekodoradca w Twojej Gminie. Informacja o konsultacjach Doradcy ds. energii i klimatu Stowarzyszenia Aglomeracja Beskidzka
ekodoradcy​​_wrzesien​​_pazdziernik​​_2023.pdf 2.52MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}