W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyjazd edukacyjny

10.01.2023

Wyjazd edukacyjny, w którym uczestniczyło 45 uczniów został zorganizowany w ramach projektu "Wiedza kluczem do rozwoju".

Zdjęcie grupowe przed Planetarium

Uczniowie Szkoły Podstawowej Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. Marii Konopnickiej w Białaszewie - uczestnicy zajęć projektowych wraz z opiekunami w dniu 10 stycznia 2023 r. wybrali się do Białegostoku, gdzie obejrzeli spektakl "Symulator" przygotowany przez Białostocki Teatr Lalek, po którym odbyły się warsztaty teatralne z edukatorem teatralnym oraz złożyli wizytę w planetarium (seans + warsztaty).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje Działania 3.1 Kształcenie i edukacja Poddziałania 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, na podstawie umowy z dnia 03.02.2021 r. nr UDA-RPPD.03.01.02-20-0442/19-00 podpisanej z Województwem Podlaskim.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}