W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o wykazie

09.03.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wójt Gminy Grajewo

Działając na podstawie art.35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity z 2023 r., poz.344) podaje do publicznej wiadomości, że w siedzibie Urzędu Gminy Grajewo ul. Komunalna 6 w dniach 09.03.2023 do 31.03.2023 r. wywieszono na tablicy ogłoszeń następujące wykazy dotyczące:

  • dzierżawy części powierzchni dachu i nieruchomości stanowiącej własność Gminy Grajewo oddanej w trwały zarząd dla Przedszkola w Rudzie przeznaczonej do dzierżawy na czas nieokreślony na rzecz Podlaskich Sieci Światłowodowych Sp. z o.o.
  • dzierżawy części powierzchni dachu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Grajewo oddanej w trwały zarząd dla Szkoły Podstawowej w Danówku przeznaczonej do dzierżawy na czas nieokreślony na rzecz Podlaskich Sieci Światłowodowych Sp. z o.o.

Ww. wykazy znajdują się na tablicach ogłoszeń: Urzędu Gminy Grajewo i w miejscowościach: Ruda i Danówek oraz na stronie internetowej i BIP - ie Urzędu.
Z wykazami można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19 – 200 Grajewo w godzinach 700-1500 oraz uzyskać informacji pod nr tel.(86) 273 0141.

 

Materiały

Wykaz Ruda
Wykaz​_Ruda.pdf 0.10MB
Wykaz Danówek
Wykaz​_Danówek.pdf 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}