W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o prowadzeniu dodatkowego naboru wniosków na zakup węgla i eko- groszku.

Uprzejmie informujemy, że gmina Gielniów prowadzi dodatkowy nabór wniosków na zakup węgla i eko-groszku. Mieszkańcy mogą składać wnioski do wyczerpania asortymentu. Dodatkowo zniesiony zostaje limit ilościowy przypadający na jedno gospodarstwo domowe. Tym samym niezależnie czy mieszkaniec zakupił już węgiel w ilości maksymalnej przewidzianej ustawą , będzie mógł zakupić dodatkową ilość węgla. Możliwy jest także zakup węgla przez mieszkańców innych gmin , o ile są uprawnieni do dodatku węglowego.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Gmina dysponuje węglem w ilości ok. 3 ton oraz eko-groszkiem w  ilości ok. 20 ton .

Cena zakupu 1 tony węgla lub eko-groszku to 1999,99 zł, którą to kwotę trzeba będzie wpłacić w Banku Spółdzielczym w Przysusze lub w kasie Urzędu Gminy lub przelewem na konto Urzędu Gminy w Banku Spółdzielczym w Przysusze

nr konta 06 9145 1066 2010 3000 1515 0014. W cenie nabycia jest dowóz węgla na posesję.

Sprzedaż końcowa prowadzona będzie do 31 lipca 2023r. Po tym terminie gmina sprzeda pozostały węgiel na wolnym rynku.

W sezonie grzewczym 2023/2024 gmina nie będzie już prowadzić sprzedaży węgla.

Po więcej informacji oraz składanie wniosków zapraszamy do Urzędu Gminy , pokój nr 5.

{"register":{"columns":[]}}