W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o wystąpieniu zjawiska suszy rolniczej na terenie Gminy Gielniów

susza

Urząd Gminy w Gielniowie zawiadamia, że rolnicy poszkodowani w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych, na terenie gminy Gielniów, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w wyniku suszy rolniczej. Druki wniosków są do pobrania na stronie internetowej https://samorzad.gov.pl/web/gmina-gielniow oraz w Urzędzie Gminy w pok. 10. Komisja Terenowa będzie dokonywała lustracji szkód w poszkodowanych gospodarstwach rolnych po wpłynięciu wniosków. Termin składania wniosków do 11 sierpnia 2023r.

Deklaracja przez producenta rolnego zgłoszenia o oszacowanie przez Komisję powołaną przez Wojewodę strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę nie zastępuje złożenia przez tego producenta rolnego wniosku za pośrednictwem publicznej aplikacji – link poniżej

https://aplikacje.gov.pl/app/susza/#/campaign

Materiały

załącznik
Załącznik​_nr​_10​_Wniosek​_o​_oszacowanie​_szkód​_w​_wyniku​_wystąpienia​_suszy​_rolniczej.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}