W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zbiórka krwi dla Igi Krysztofiak

25.07.2022

Zbiórka krwi

ZBIÓRKA KRWI DLA IGI KRYSZTOFIAK 25 LIPCA W SZKOLE W DOBRONIU.

U dwuletniej mieszkanki naszej gminy zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Urząd Gminy w Dobroniu i władze Szkoły Podstawowej w Dobroniu, wspólnie z rodzicami i bliskimi dziewczynki, organizują punkt poboru krwi z przeznaczeniem dla Igi Krysztofiak.

Gorąco zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w akcji: grupa krwi nie ma znaczenia. Wystarczy w poniedziałek 25 lipca przyjść z dowodem tożsamości do terenowego punktu krwiodawstwa, który mieścić się będzie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dobroniu (wejście od ul. W.Witosa). Pełnoletni dawcy mogą zgłaszać się w godzinach 10:00 – 13:00, zbiórka potrwa do momentu aż wszyscy chętni oddadzą krew.

W czasie akcji będzie również możliwość zarejestrowania się w fundacji DKMS jako potencjalny dawca szpiku. Informacje o tym jak przygotować się do donacji znajdziecie państwo na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi: www.krwiodawstwo.pl i na stronie fundacji DKMS www.dkms.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorkami akcji: 536 036 552 – Kamila Wełna / 500 036 524 – Magdalena Jędrzejewska.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}