W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wniosek o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy

Po lewej stronie banneru znajduje się niebiesko-żółta flaga Ukrainy. Po prawej napis Ukraina, całość w tonacji biało-szarej.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 16 marca 2022 r.

w sprawie wzoru wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w związku z działaniami wojennymi
Na podstawie art. 13 ust. 5 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U. poz. 583) zarządza się, co następuje:
§ 1. Rozporządzenie określa wzór wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z  działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy.
§ 2. Wzór wniosku, o którym mowa w § 1, jest określony w załączniku do rozporządzenia.
§ 3. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 16 marca 2022 r.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji: wz. M. Wąsik

Materiały

Wniosek o dofinansowanie zakwaterowania i wyżywienia dla uchodźców z Ukrainy
wniosek​_o​_dofinansowanie​_zakwaterowania​_i​_wyzywienia​_dla​_uchodzcow​_z​_ukrainy.docx 0.07MB
{"register":{"columns":[]}}