W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sołectwo na plus - dotacja dla Chechła Drugiego

Sołectwo na plus 2022

18 lipca br. Wójt Gminy Dobroń Robert Jarzębak podpisał umowę w sprawie udzielenia z budżetu Województwa Łódzkiego na rok 2022 pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na realizację zadań własnych gminy w zakresie małych projektów w sołectwach.

Jednym z projektów objętych dofinansowanie było zadanie pn. „Zakup namiotu i zestawów ogrodowych celem utworzenia miejsca integracji społecznej”. W ramach zadania zakupiono namiot ogrodowy o wymiarach 12x6 m. oraz 4 kpl. zestawów ogrodowych (stoły i ławki). Dzięki zaangażowaniu i wspólnej pracy KGW, OSP i mieszkańców sołectwa w sobotę 27 sierpnia br., mieliśmy okazję bawić się na pikniku sołeckim w Chechle Drugim. Na potrzeby pikniku mieszkańcy przygotowali poczęstunek dla gości (przy udziale Pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczej Straży Pożarnej). Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych w postaci dmuchawców, kreatywnych zabaw plastycznych, loterii fantowych czy konkursów z nagrodami.

Wysokość dotacji z budżetu Województwa Łódzkiego wyniosła 10 553,00 zł.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}