W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dot. pracy Urzędu Miasta i Gminy Budzyń w czasie epidemii COVID-19

Komunikat Wójta Gminy Budzyń w sprawie zamknięcia Urzędu Gminy Budzyń dla klientów od dnia 14 października 2020 r. do odwołania.

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, Urząd Gminy Budzyń, Urząd Stanu Cywilnego oraz Centrum Usług Wspólnych w Budzyniu wprowadza ograniczenia wizyt klientów od 14 października 2020 do odwołania.

Wprowadzone zmiany wpisują się w prowadzoną politykę profilaktyki przeciwwirusowej, której kluczowym elementem jest odpowiedzialność obywatelska, a najskuteczniejszą metodą przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa jest odosobnienie oraz unikanie skupisk ludzkich.

Wszystkich klientów Urzędu prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Budzyń, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Centrum Usług Wspólnych do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki!

Sprawy pilne będą załatwiane tylko po wcześniejszej rejestracji poprzez kontakt telefoniczny!

Po ustaleniu w trakcie rozmowy telefonicznej, że konieczna jest osobista wizyta w Urzędzie Gminy Budzyń, Urzędzie Stanu Cywilnego bądź Centrum Usług Wspólnych w Budzyniu proszę korzystać z dzwonka zamieszczonego przy wejściu do budynku.

Niezbędne druki można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy Budzyń.

 Do Państwa dyspozycji pozostaje:
 - kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:           
(67) 28 43 201
(67) 28 43 313
(67) 28 43 547
(67) 28 43 717
510 153 239
- kontakt e-mail:
urzad@budzyn.pl          
- zachęcamy również do korzystania z elektronicznej komunikacji poprzez platformę ePUAP

Pisemne wnioski będzie można składać do skrzynki umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu Gminy Budzyń oraz poprzez platformę ePUAP.

Wójt Gminy Budzyń informuje, iż od dnia 12.10.2020 r. zawieszone zostają przyjęcia klientów w sprawach indywidualnych oraz w sprawach skarg i wniosków.

{"register":{"columns":[]}}