W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z dniem 14 lutego 2022 r. Wójt Gminy Buczkowice przywraca obsługę interesantów

Widok na budynek Urzędu Gminy Buczkowice od strony Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach

Bezpośrednia obsługa osób, załatwiających swoje sprawy w Urzędzie Gminy będzie się odbywała z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Aby ograniczyć przemieszczanie się interesantów po budynku, osoby przyjmowane będą w jednym wyznaczonym miejscu, tj. na dzienniku podawczym znajdującym się na pierwszym piętrze.

Wchodząc do budynku każdy będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk, a wewnątrz będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowania dystansu od innych osób.

Kontaktowanie się z urzędem jest możliwe drogą mailową: sekretariat@buczkowice.pl, telefoniczną: 33/4990066.

Sprawy załatwiane będą również za pośrednictwem  platformy ePUAP /0e8v58fwgb/skrytka, poczty - adres: Urząd Gminy Buczkowice 43-374 Buczkowice ul. Lipowska 730 oraz skrzynki  znajdującej się przed wejściem do urzędu. Większość wzorów pism jest dostępna na stronie https://samorzad.gov.pl/web/gmina-buczkowice, po ich wypełnieniu można je wysłać lub wrzucić do wspomnianej wyżej skrzynki – z podaniem numeru telefonu kontaktowego.

Wójt Gminy Buczkowice

Józef Caputa

{"register":{"columns":[]}}