W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wzmożone kontrole policji w rejonie drogi technicznej w Buczkowicach i Rybarzowicach

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Komisariat Policji w Szczyrku informuje, że w toku realizacji czynności służbowych dzielnicowi KP Szczyrk w Rybarzowicach i Buczkowicach zdiagnozowali problem związany z gromadzeniem się młodzieży dokonującej aktów wandalizmu poprzez niszczenie infrastruktury drogowej, zaśmiecanie oraz zakłócającej ład i porządek publiczny, jak również małoletnich narażonych na demoralizację, w rejonie drogi technicznej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 942. W związku z powyższym, w ramach realizacji powyższego, w podanym okresie będą miały miejsce wzmożone kontrole wskazanego miejsca przez dzielnicowych oraz represjonowanie ewentualnych wykroczeń oraz przestępstw. 

{"register":{"columns":[]}}