W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyłożenie do publicznego wglądu projektów uchwał planistycznych dotyczących Rybarzowic

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W dniach od 1 do 30 września 2022 r. w Urzędzie Gminy Buczkowice (sala sesyjna lub biuro nr 15), w godzinach pracy urzędu, oraz na stronie internetowej gminy w Biuletynie Informacji Publicznej, wyłożone do publicznego wglądu są projekty:

  • miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sołectwa Rybarzowice,
  • zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Buczkowice.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projektach rozwiązaniami odbędzie się 16 września 2022 r. o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Buczkowice. Uwagi do projektów można wnosić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2022 r.

Materiały

Wyłożenie projektów uchwał planistycznych do publicznego wglądu (Rybarzowice)
{"register":{"columns":[]}}