W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Skoki spadochronowe w rejonie Gminy Buczkowice

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

W terminie 27.06.2022 - 08.07.2022 Wojsko Polskie planuje realizację szkolenia spadochronowo - desantowego w terenie górskim, w rejonie Gminy Buczkowice.
W związku z powyższym, na zrzutowisku Lipowa będą odbywały się skoki spadochronowe oraz loty śmigłowców, co może być uciążliwe ze względu na wytwarzany przez śmigłowce hałas.
Mając na uwadze dobro Sił Zbrojnych RP prosimy o wyrozumiałość. 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z konfliktem zbrojnym w Ukrainie, prosimy o poinformowanie goszczonych przez Panstwa obywateli Ukrainy o planowanym przedsięwzięciu.

{"register":{"columns":[]}}