W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

30 czerwca 2022 r. upływa termin na zgłoszenie źródła ogrzewania domu do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Obrazek przedstawia zielony domek z liści znajdujący się w centralnym położeniu. W tle widać drzewa i podłoże trawiaste. U góry błękitne niebo z niewielką ilością chmur. Na pierwszym planie nałożone są napisy, u samej góry na niebiesko Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków, po środku na biało CEEB, u dołu w kolorze pomarańczowym W ramach projektu zintegrowany system ograniczania niskiej emisji (zone). Na samym dole widać logotypy: Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, GUNB, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Urząd Gminy Buczkowice przypomina, że 30 czerwca 2022 r. upływa termin na zgłoszenie źródła ogrzewania domu do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.  

Osoby posiadające profil zaufany lub e-dowód, deklaracje mogą złożyć w prosty i szybki sposób przez internet, na stronie internetowej zone.gunb.gov.pl.

Dla osób z terenu gminy Buczkowice, które nie mogą złożyć deklaracji online, istnieje możliwość złożenia jej w formie tradycyjnej, osobiście w Urzędzie Gminy Buczkowice, albo wysyłając pocztą na adres urzędu.

Materiały

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - CEEB
{"register":{"columns":[]}}