W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych pn. „Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy”

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia.

Marszałek Województwa Śląskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych pn. „Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy”, które odbędzie się 3 czerwca 2026 r. w Katowicach w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przy ul. Ligonia 46 w godz.10.00 - 14.00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniachm prosi się o przysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: ngo@slaskie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: „Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy- 03.06.2026 r.”. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz jaką organizację reprezentują osoby zgłoszone.

{"register":{"columns":[]}}