W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Utrudnienia w ruchu na części ul. Beskidzkiej w Rybarzowicach

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie.

Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej informuje, że od 20 do 28 listopada 2023 r., w związku z realizacją zadania pn.: „Remont nawierzchni jezdni drogi powiatowej nr 1401S Buczkowice – Rybarzowice”, na ul. Beskidzkiej w Rybarzowicach, na odcinku od remizy OSP do ul. Dębowej, będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym.

Przepraszając za utrudnienia Zarząd Dróg Powiatowych zastrzega, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych mogą nastąpić zmiany terminów przeprowadzania prac remontowych.

 

{"register":{"columns":[]}}