W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Komisariatu Policji w Szczyrku w związku z wdrożeniem nowych Planów Działania Priorytetowego

Megafon koloru czerwonego

Problem związany z niedopełnieniem przez właścicieli nieruchomości zlokalizowanych w Rybarzowicach w ciągu ulic Beskidzka, Bielska i Żywiecka obowiązku umieszczania w odpowiednim miejscu lub utrzymania w należytym stanie tabliczki z numerem porządkowym nieruchomości czym naruszają przepisy art.64 Kodeksu Wykroczeń.

W Buczkowicach natomiast wdrożono plan działania priorytetowego w którym zdiagnozowano problem związany z nielegalnym poruszaniem się po terenach leśnych pojazdów mechanicznych tj. motocykli cross oraz pojazdów typu quad w Buczkowicach w rejonie ul. Jama oraz jej przedłużenie w kierunku Szczyrku Bieniatki oraz Mesznej.

{"register":{"columns":[]}}