W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o wstrzymaniu bezpośredniej obsługi stron

Widok na budynek Urzędu Gminy Buczkowice od strony Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach

W związku z narastającą liczbą zachorowań na COVID-19 od 31 stycznia 2022 r. Urząd Gminy Buczkowice wstrzymuje, aż do odwołania, bezpośrednią obsługę stron.

W sprawach związanych z wydawaniem aktów zgonu i odbiorem dowodów osobistych  – będzie nadal przyjmował Urząd Stanu Cywilnego w Buczkowicach.

Od poniedziałku, tj. od 31 stycznia 2022 r., wizyta w Urzędzie możliwa jest tylko po uprzednim ustaleniu spotkania drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Równocześnie przypominamy, iż  w dalszym ciągu prosi się o załatwianie spraw drogą korespondencyjną – zwłaszcza za pośrednictwem platformy ePUAP, drogą mailową (sekretariat@buczkowice.pl), telefoniczną 33 499 00 66 lub za pośrednictwem skrzynki podawczej umieszczonej na zewnątrz budynku.

Wójt

Józef Caputa    
 

{"register":{"columns":[]}}