W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o udostępnieniu nowej strony internetowej Gminy Buczkowice

Zapraszamy do korzystania z nowej strony Gminy Buczkowice, na platformie samorzad.gov.pl.

Grafika do artykułu przedstawiająca fragment archiwalnej strony biuletynu informacji publicznej oraz odsłonięty fragment nowej strony w samorzad.gov.pl

Szanowni Mieszkańcy!

Zapraszamy do korzystania z nowej strony Gminy Buczkowice, na platformie samorzad.gov.pl. Dotychczasowe witryny będą udostępniane w postaci archiwalnej.

Poniżej zebraliśmy adresy naszych stron, z krótkim objaśnieniem. Wszystkie nowe treści będą publikowane w nowym serwisie.

Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku.

Aktualne serwisy Gminy Buczkowice

  • samorzad.gov.pl/web/gmina-buczkowice - oficjalna strona z bieżącymi aktualnościami oraz treściami Biuletynu Informacji Publicznej
  • eurzad.buczkowice.pl - portal z możliwością rejestracji, po której uzyskuje się dostęp do zobowiązań finansowych wobec gminy oraz historii rejestrowanych pism i prowadzonych spraw

Archiwalne serwisy Gminy Buczkowice

  • bip.buczkowice.pl - archiwalna strona Biuletynu Informacji Publicznej, aktualizowana do końca 2020 roku
  • buczkowice.pl - archiwalna strona internetowa Gminy Buczkowice, aktualizowana do końca 2020 roku
  • ug.buczkowice.pl - archiwalna strona z informacjami ogólnymi, ogłoszeniami konkursów i informacjami dotyczącymi realizowanych projektów unijnych. Strona była prowadzona do połowy 2017 roku.
  • gmina.buczkowice.pl - archiwalna strona z informacjami z realizacji inwestycji "Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Buczkowice". Strona była prowadzona do połowy 2017 roku.
{"register":{"columns":[]}}